Moda

6 Adımda Yeni Sezon Banyo Trendleri 2021

6 Adımda Yeni Sezon Banyo Trendleri

İçerik

6 Adımda Yeni Sezon Banyo Trendleri

 

Yeni sezonda evinizin banyolarını modern ve şık bir duruşa kavuşturmak istiyorsanız; dekorasyon çalışması yaparken trendleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Yeni sezonun banyo trendlerinden haberdar olan kişiler; son derece lüks banyolara sahip olacaklar. Sizler için yeni sezonun banyo trendlerini maddeler halinde sıralayacağız.

 

Banyo dekorasyonu alanında sade ve dinamik bir görünüm arayanlar; kare ya da dikdörtgen görünüme sahip olan aynalar yerine yuvarlak modelleri tercih etmeliler. Zira yeni sezonda yuvarlak aynalar trend olacak. Aynı zamanda ahşap tasarımlar da yeni sezona damga gibi vuracak.

 

Son yıllarda banyolarda sıklıkla tercih siyah derz; kiri saklama özelliğine sahip olduğu için trend olmayı da hak ediyor. Yeni sezonla birlikte de siyah derz modası devam ediyor. Beyaz karolarla kullanıldığı zaman muhteşem bir duruş sergileyen siyah derz modelleri; banyolarda yeni yılda en sık kullanılacak olan tasarımlar arasında yer alacak.

 

Siyah renkte çelik kapılar; banyolarında lüks bir görünüm ve sofistike bir duruş arayan ev sahipleri tarafından tercih edilecek. Son yıllarda moda olan siyah çelik kapılar; banyolarınızın girişine asalet katacak. Örneğin klasik bir duşakabin yerine; siyah çelik kapıları olan camdan duşakabinleri tercih edebilirsiniz.

 

Eğer banyonuzun alanı küçük ise; duvara monte edilebilen banyo lavabolarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem yerden kazanacak hem de kullanım kolaylığı ile karşı karşıya kalacaksınız. Hijyen açısından da bu tür banyo lavaboları size kolaylık sağlayacak.Bakınız Google

 

Yatay yapısı ile dikkat çeken beyaz renkte seramik karolar; yeni sezonun banyo dekorasyonu içerisinde kendisine yer buluyor. Siyah banyo armatürleri ile kullanacağınız beyaz renkte seramik karolar; nostaljik bir görünüm katacak. Bu şekilde banyolarınıza ayrı bir hava gelecek.

 

Banyo dekorasyonu konusunda önde gelen pirinç modeller; modern bir havayı banyolarına taşımak isteyen ev sahiplerinin tercihi olmaktadır. Kaliteli parçalar arasında yer alan pirinç modeller; uzun yıllar banyolarınızı rahatlıkla kullanabilmenize olanak tanımaktadır. Banyolarınızda kullanacağınız pirinç modelleri; misafirlerinizin de ilgisini çekecek.

Düğünlerde Tercih Edebileceğiniz Saç Aksesuarları

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu