Moda

En Güzel Kemer-Ayakkabı Kombinleri

İçerik

En Güzel Kemer-Ayakkabı Kombinleri

 

Oluşturduğunuz stili en doğru şekilde tamamlamak için; mutlaka aksesuar ve ayakkabı seçimine özen göstermeniz gerekiyor. Biz kadınlar her zaman için şık ve zarif olmak isteyen varlıklar olduğumuz için; kombinimizde yer alan elbise ve kıyafetlerin yanı sıra, ayakkabı ve aksesuarlarımızın da en iyi şekilde seçilmesi büyük önem arz ediyor. Bir yemeğe lezzet katan baharat olarak tanımlayabileceğimiz aksesuar seçiminde; ayakkabı ile aksesuarın uyumu sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

Moda trendleri nelerdir, sezonun en fazla tercih edilen parçaları hangileri, bu kıyafet için en doğru ayakkabı ve aksesuar hangisi olur gibi soruları kafanızda derleyin ve bu şekilde en iyi aksesuarları tercih ederek, şıklığınızı göz alıcı bir boyuta taşıyın. Kombinlerin olmazsa olmazı olan ayakkabılar ile aksesuar arasında uyumu yakalayabilirseniz; hem şık, hem de modern olmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu doğrultuda biz sizler için en uyumlu ayakkabı-kemer kombinlerini derledik. Eskiden beri süregelen çanta-ayakkabı uyumu; son yıllarda yerini kemer-ayakkabı uyumuna bıraktı ve artık bayanlar bu uyumu yakalayarak trend görünüm kazanıyorlar.

 

Babet ve Kemer Uyumu

 

Klasik bir stile sahipseniz ve günlük yaşantınız için klasik bir şıklık arıyorsanız; mutlaka babet-kemer uyumundan yola çıkmalısınız. Sade bir elbise tercihinde; ince bir kemer ile sade yapıda bir babet kullanın. Minimal tarzda tercih edeceğiniz babet ve ince şık bir kemer ile sade elbiseniz göz alıcı bir şıklığa kavuşurken; kombininiz de görkemli bir hal alacaktır.

 

Booty ve Kemer Uyumu

 

Kemeri sadece belinizi sıkmak için kullanıyorsanız; moda ile pek alakanız yok demektir. Zira kemerler, kombinlerin daha ihtişamlı bir görünüm kazanması adına en önemli aksesuar parçalarıdır. Sezonun trendleri arasında yer alan uzun gömlekler; kemer kullanımı açısından oldukça uygun olup, Booty adı verilen ayakkabı ile kışlık stilde muhteşem bir uyum yakalıyor.

 

Metal Ayakkabı ve Kemer Uyumu

 

Eğer her zaman farklılığa açıksanız; bu tam da size göre bir stil olacak. Abiyelerde kemer kullanarak, hem farklı bir tarza bürünecek, hem de kemerle ayakkabı uyumunu birleştirerek, aradığınız o muhteşem duruşu sergileyeceksiniz. Abiye elbiselerde metal renkli kemer ve ayakkabı tercihinde bulunarak, kemer-ayakkabı uyumunu elde edebilirsiniz. Bu şekilde önemli bir aksesuar parçası olan kemeri, abiyelerde de kullanma fırsatına sahip olursunuz.

 

Gümüş Ayakkabı ve Kemer Uyumu

 

Gümüş her zaman biz bayanların kombinlerinde yeri var olan bir parçadır. Gümüş kolye, küpe, bilezik gibi takıların yanı sıra; gümüş kemerler de yine stil oluşturma konusunda bizlere yardımcı oluyor. Kemer ile ayakkabı uyumunda da ortaya çıkan gümüş rengi; göz alıcı bir şıklığa kavuşmamıza olanak tanıyacak. Gümüş işlemeli şık bir kemer ile gümüş bir ayakkabı; özel davette herkesin ilgisini çekmemize yardımcı olacaktır.

 

Kış Aylarında Ayakkabı ve Kemer Uyumu

 

Kim demiş mont, palto ya da kaban üzerine kemer takılmaz diye… Öyle bir takılır ki, hem de bu şekilde Hollywood yıldızlarını kendinize örnek almış olursunuz ve trend olmanız kaçınılmaz bir hale gelir. Kışın ayakkabı ile kemerin uyumunu bu şekilde elde edeceğiniz gibi, bu mevsimde de kemerleri dışarıya yansıtmanız ve modern görünmeniz kaçınılmaz bir gale gelir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu