Moda

Festival ve Konserlerde Sizi Rahat Ettirecek Ayakkabı Önerileri

İçerik

Festival ve Konserlerde Sizi Rahat Ettirecek Ayakkabı Önerileri

Festivallarde, konserlerde ve gezilerde doğru ayakkabı seçimi yapmadığınız taktirde evinize büyük bir ayak ağrısı ile dönebilirsiniz. Hem de etkinlik esnasında dilediğinizce eğlenemeyebilirsiniz. Ayakta hareketli bir konsere giderken ince topuklu ayakkabı giymek mantıklı olmayacaktır. Siz de hareketli veya çok yürüyeceğiniz bir etkinliğe katılacaksınız bu ayakkabı modellerini göz önünde bulundurunuz.

Kısa Bot – Bootie Modeli

Dikkat çekici ve seksi bir görünüm kazanmak istiyorsanız kısa bot yani bootie tercihi yapabilirsiniz. Botla birlikte etek giyerseniz kombini de tamamlamış olursunuz

Gladyatör Sandalet

Gladyatör sandaletlerin son yılların modası. Özellikle yazlık yerlerde veya ayağınızın rahat etmesini istediğiniz zamanlarda tercih etmeniz gerekiyor. Festivaller de bu durum için çok iyi bir örnek olabilir. Genellikle gladyatör sandalet modelleri sportif ve çekici parçalar ile kombinleniyor.

Aklınıza Hiç Gösterişli Bir Terlik Giymek Geldi Mi?

Bir terliğin bu kadar güzel olması ve kombin içerisinde bu kadar güzel gözükmesi sizi şaşırttı mı? Kesinlikle yaz aylarında katılacağınız etkinliklerde terlik modelleri kullanmayı unutmayın

Sneakers Ayakkabılar

Sneakers ayakkabının girmediği bir koleksiyon kalmamıştır. Festivaller ve hareketli günler için en basit ve şık çözüm sneakers ayakkabı tercihi olacaktır.

Platform Ayakkabılar

Platform ayakkabı dendiğinde korkmayın. Rahat platform ayakkabı modelleri de var. Festivallerde hem farklı bir görünüm yakalamak hem de rahat etmek isteyenlerin ilk sıralarda gelen tercihlerinden birisi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu